Java Developer - oferty pracy dla programisty - Edge1S

Opis stanowiska i technologie

  • Java
  • Spring
  • Hibernate
  • Maven

Będąc Programistą Java w Edge1S masz szansę pracować na projektach dla liderów z wielu branż takich jak: E-commerce, Bankowość, Technologia, IT, Opieka Zdrowotna, Ubezpieczenia.

Na co dzień programujesz w wersjach Javy 8+, ale masz też możliwość pracy z Kotlin czy w infrastrukturze chmurowej.

W większości z nich znajdziesz mikroserwisową architekturę i technologie takie jak Spring Framework, Hibernate, Maven, Kafka, Docker…

Będziesz odpowiedzialny za rozwój aplikacji lub nawet całego produktu. To również oznacza dbanie o jego sprawne i wydajne działanie przez cały czas. A jeśli już trafi się jakiś błąd, który wymknie się testom automatycznym, oczywiście trzeba będzie go naprawić.

Nasze projekty prowadzone są w metodyce Agile. Poza pracą projektową będziesz miał szansę dzielenia się wiedzą na Edge1Talks czy prowadzenia rozmów rekrutacyjnych.

Nie jesteśmy korporacją, dlatego głos każdego pracownika jest u nas słyszalny.

Wymagania

Z reguły kandydaci przyjmowani na to stanowisko mają co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia z Javą.

Umiejętności:

  • Doświadczenie z wykorzystaniem frameworku: Spring (Spring MVC/ Spring Data/ Spring Security/ Spring Boot) Znajomość Hibernate/JPA
  • Znajmość Junit, Mockito, Spock lub innych narzędzi testowych
  • Doświadczenie z CI & CD (TeamCity, Maven, GIT)
  • Wiedza na temat architektury mikrosewisowej, komunikacji asynchronicznej (Kafka, RabbitMQ)

Ciekawostki

  1. 3 może równać się 12!
    Program: System.out.println(1+2+” = “+1+2); zwróci: 3=12
    Dlaczego? W poleceniu System.out Java zaczyna traktować wszystko jako string od pierwszego stringa.
  2. Java jest zainstalowana na 15 miliardach urządzeń na świecie!

Statystyki

Java to dominująca technologia w projektach naszych klientów, dlatego też 41 % wszystkich naszych Specjalistów IT to Java Developerzy.

Kto pyta, nie błądzi. Najczęściej zadawane pytania (F&Q)

Zajrzyj na bloga

31 sierpnia 2021

Czym zajmuje się Java Developer? Jakie tworzy aplikacje i co powinien umieć?

Java Developer tworzy aplikacje webowe, mobilne i desktopowe Debuguje, testuje i kompiluje, wprowadzając usługi na miarę oczekiwań... czytaj więcej

17 lutego 2023

Najczęstsze błędy popełniane w procesie programowania

Czy zastanawiałeś się jakie są najczęściej popełniane błędy podczas procesu programowania Sprawdź i dowiedz się, jak ich... czytaj więcej