Mobile Developer - oferty pracy - Edge1s

Opis stanowiska i technologie

  • iOS
  • Android
  • Swift
  • Kotlin

Będąc Programistą Mobile w naszej firmie masz szansę pracować na projektach z wielu branż takich jak np. e-commerce, finansowej, turystycznej czy telekom.

Możesz pracować jako IOS lub Android Developer.

Na co dzień używasz różnych narzędzi w zależności od technologii w której się specjalizujesz. Nasi IOS developerzy korzystają z m.in Swift, Objective-C, X- code, Swift-UI.

Programiści Android wykorzystują m.in. Java 8+, Kotlin, czy Android Studio.

Nasze projekty prowadzone są w metodyce Agile. Poza pracą projektową będziesz miał szansę dzielenia się wiedzą na #Edge1Talks, czy prowadzenie rozmów rekrutacyjnych.

Będziesz mieć też wiele okazji do integracji z zespołem – piwne piątki, czy czwartkowe śniadania oraz integracje projektowe. Nie jesteśmy korporacją, dlatego głos każdego pracownika jest u nas słyszalny.

Wymagania

Umiejętności:

  • Komercyjne doświadczenie z system Android lub IOS
  • Doświadczenie z Java/Kotlin lub Swift/Objective-C
  • Znajomość środowisk programistycznych jak np.X-Code/ Android Studio używanych do aplikacji mobilnych
  • Znajomość Junit, Mockito, Spock lub innych narzędzi testowych
  • Doświadczenie z CI & CD (TeamCity, Maven, GIT)

Ciekawostki

  1. Pierwszym modelem telefonu z systemem iOS był iPhone drugiej generacji, zaprezentowany przez Steve’a Jobsa w 2007 roku.
  2. Andy Rubin jest odpowiedzialny za nazwę android, a mianowicie jego zamiłowanie do robotów. Andy pracując w firmie Apple, nazywany był przez swoich kolegów androidem.
  3. Pierwszy smartfon z systemem Android został wydany w 2008 roku, był to HTC Dream lub T-Mobile G1 – w zależności od kraju, z wysuwaną klawiaturą.

Statystyki

Kto pyta, nie błądzi. Najczęściej zadawane pytania (F&Q)

Zajrzyj na bloga

7 listopada 2022

W programowaniu najważniejszy jest… człowiek [Część I]

Czy generatory kodu, platformy no-code oraz sztuczna inteligencja mogą zastąpić kompetencje człowieka w... czytaj więcej

15 grudnia 2021

Zarobki w branży IT. W jakim kierunku się rozwijać? Jakie języki programowania warto znać, aby zarobić najwięcej?

Zarobki w branży IT wahają się o kilka tysięcy złotych z uwagi na specjalizację oraz znajomość języków... czytaj więcej